
Всем МИР!
Весна пришла, решил машину после зимней спячки под дождиком помыть. Стоит себе сохнет… Дальше все на фото (а на дворі місяць квітень вже;) Давно такого не было!





Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 04 квітня 2015р. 14:45