Hyundai Solaris (На стероидах)

Зимнее мини ТО

Я їжджу на Hyundai Solaris, ЗАЗ 1105, Dodge Journey
Одеса, Україна

Леди и джентльмены, мое вам здрасьте.

Эта запись будет коротенькая :)

Недельки две назад у нас появились намеки на похолодание и было решено переобуваться.

Это значит, что приходится прощаться со своими R17 и переходить на стоковые R15.

Каьаюсь на штампах, но совсем не заморачиваюсь по этому поводу :)

Резина у меня Michelin alpin a6, покупал ее в прошлом сезоне и очень доволен покупкой.




Пока менял колеса, решил провести ревизию передних тормозов. Задние я недавно обслуживал при ремонте левого суппорта.

По обслуживанию все элементарно - снял суппорта, почистил все, отмыл очистителем и перемазал все смазочками.



Теперь мягенько катаюсь, но уже жду весну, чтоб снова одеть свои R17.

Всем удачи на дорогах, берегите себя!


Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Пробіг 142500 км.
Опубліковано: 09 грудня 2022р. 21:49
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Renault Megane II
Знайомі відчуття))) в мене теж літо 17 а зима 15 штампи, різниця відчутна як по динаміці авто, так і по комфорту, але краса потребує жертв ;)
1
09 грудня 2022р. 22:44
Автор Я їжджу на Hyundai Solaris, ЗАЗ 1105, Dodge Journey
Crash
Знайомі відчуття))) в мене теж літо 17 а зима 15 штампи, різниця відчутна як по динаміці авто, так і по комфорту, але краса потребує жертв ;)
Crash, мені 17 диски дістались випадково. Знайомий віддавав по смішній ціні. Тож я вирішив, що літом буду на низькому профілі, а взимку буду одягати стокові колеса. Тож так і вийшло... Літня у мене 205/45 R17. Зимова 185/65 R15. Резину підбирав так, щоб розмір колеса не змінився и показники спідометра не відрізнялись. але зовсім ідеально не вийшло, бо потрібно було 215/45 R17, а такий розмір я брати не схотів, бо вильот у дисків -35. Резина і так трохи ширша за арки :) із позитивного - на такій резині і з таким вильотом плюс усі мої переробки ходової - машина їде як по рейках.
1
09 грудня 2022р. 23:00