Авто придбане у 2018 для дідуся (тоді я їздив на Suzuki SX4). Пригнана була з Америки, ми єдині власники в Україні. У 2025 утримувати машину діду стало економічно не вігідно, тож вирішили обмінятись машинами. І діду легше, і мені досвід з більш-менш серйозним авто, поки не вирішу, що я хочу зі свіжака взяти. Так от потрохи і володію машинкою, потроху приводжу до нормального стану + дооснащую всякими приколяхами :D
Що вже зроблено:
|
Корпуси ліхтарів габаритів/поворотів, або долой помаренчеві відбивачі
вчора о 21:41
4
0
|
Допрацювання > стайлінг | 4 0 |