У звязку зі зміною "роботи", стало питання мати під собою щось по вище. Бажано з повним або підключаємим приводом та з можливістю спати в машині при необхідності. Ще важливим критерієм була ціна та місто продажу.
В результаті пропрацювання усіх цих критеріїв, була придбана Honda CR-V 2 покоління.
Стан не ВАУ. На 4-. Трохи варене, трохи фарбоване. Трохи в салоні громихає. Але ціна була не погана. Також по техніці наче все норм. А це для мене дуже вагомий плюс.
Саме авто розроблялось, як кемпінгове. Тому салон має можливості класної трансформації. Зроблю окремий допис.
Постійний передній привід з підключенням заднього при буксуванні. На даний момент ще ніде не застряг, а спроби були) По трасі їде і то добре) 170 км за годину може, але треба розганяти)
Якщо порівнювати з акордом, то це дві різні машину, що логічно. Нічого спільного. Хоча сподіваюсь надійність буде така сама.
Машині 23 роки. І на такий вік вона доволі добре справляється зі своїми задачами. Бездоріжжя, болото, підйоми, спуски - все без проблем.
|
Трансформація салону
вчора о 17:56
11
0
|
Спостереження та враження > спостереження | 11 0 |