Мій другий автомобіль — Honda Civic 4D. Після Mercedes було складно підібрати щось інше, але вибір припав саме на Honda, і це був справді правильний вибір!
Машинка щодня радує своєю їздою. Служить вірою й правдою — дуже надійний залізний «кінь». А на додаток дуже емоційна та стильна, як для молодого пацана)