Honda Civic 4D (8G) Сівка

0
Я їжджу на Audi A6 (C7), Audi A6 Avant (C6)
Київ, Україна

Про моє минуле авто

Мій другий автомобіль — Honda Civic 4D. Після Mercedes було складно підібрати щось інше, але вибір припав саме на Honda, і це був справді правильний вибір!
Машинка щодня радує своєю їздою. Служить вірою й правдою — дуже надійний залізний «кінь». А на додаток дуже емоційна та стильна, як для молодого пацана)

Характеристики

Honda Civic 4D (8G), Червоний
Зійшов з конвеєра у 2008 році
Придбаний у 2012 році
Двигун: Бензиновий (1.8 л.), 140 к.с.
Коробка: Автоматична
Передній привід

Бортжурнал

Записів ще немає :(

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.