Став власником авто зовсім недавно.
На свої роки авто збереглося досить не погано , хотів би зауважити , що так як я до даної марки завжди ставився прохолодно не очікував такого від майже 30-ти річного автомомобіля.
це друге авто у сімʼї , тож покатавшись близько 10 днів на автівці ПРИЄМНО ЗДИВВУВАВСЯ комфорту та РОЗХОДУ ПАЛИВА даного автомобіля …
маю багато планів на цей автомобіль то ж
побачимо , ЩО з цього вийде))
|
😈😈😈
07 червня 09:18
17
0
|
Фото і відео > фото | 17 0 | |
|
БЕЗ ФІЛЬТРІВ
31 травня 22:12
16
0
|
Різне > просто так | 16 0 | |
|
Не працює тахометр
31 травня 14:43
14
1
|
Неприємності > поломка | 14 1 | |
|
🔥🔥🇩🇪🇩🇪🇩🇪🔥🔥
31 травня 05:01
22
0
|
Спостереження та враження > купівля авто | 22 0 |