Всім привіт! Нарешті дійшли руки завести бортжурнал для свого нового супутника.
До цього я кілька років вірою і правдою відкатав на Jetta mk6. Машина класна, зрозуміла, але захотілося чогось вищого, більшого і сучаснішого. Вибір впав на Tiguan. Довга база додає йому солідності, а оновлена оптика та морда виглядають просто вогонь! 🔥
Чому саме він?
Двигун 2.0 TSI — золота середина для цієї баржі.
Рестайлінг — виглядає актуально і свіжо.
Простір — після седана це просто квартира на колесах.
Машину шукав у США з пошкодженнями по передній частині. Знав, що хочу зробити «для себе», тому за допомогою з відновлення звернувся до свого друга який вже давно займається автомобілями зі США.
Далі розпишу детально про ремонт, запчастини та як ми повертали його до життя.
|
Auto Hold! Апгрейд кнопки ручника та кодування
вчора о 18:02
12
0
|
Аксесуари > аксесуари | 12 0 | |
|
Наводимо глянець: Твердий віск Soft99 Fusso Coat 💎
22 червня 19:59
26
2
|
Ремонт та обслуговування > мийка | 26 2 | |
|
ТО-2 та перші 8000 км: Політ нормальний!
19 січня 11:47
21
4
|
Ремонт та обслуговування > планове ТО | 21 4 | |
|
ТО-1 та перші «покращення»: Мастила, фільтри та виправлення американських нюансів
14 січня 09:41
32
10
|
Ремонт та обслуговування > планове ТО | 32 10 | |
|
Ремонт та пошук запчастин: Повертаємо Tiguan у стрій
11 січня 14:56
35
4
|
Різне > інше | 35 4 | |
|
Ставка зіграла! Як купувався та їхав мій Tiguan
11 січня 12:42
30
2
|
Різне > інше | 30 2 |