Volkswagen Caddy (3G) VW Caddy Kasten 2.0 газ/бенз

4
Я їжджу на Audi Q5 (2G)
Вінниця, Україна

Про моє минуле авто

покупка для роботи…

Характеристики

Volkswagen Caddy (3G), Білий
Зійшов з конвеєра у 2011 році
Придбаний у 2025 році
Двигун: Бензиновий (2.0 л.), 109 к.с.
Коробка: Механічна
Передній привід

Бортжурнал (3)

Немає співпадінь
Автомобіль у продажі
19 травня 09:05
0
Спостереження та враження > продаж авто 0
Заміна автомагнітоли та встановлення камери заднього виду
18 лютого 00:38
2
Допрацювання > автозвук 2
Заміна Передніх ламп H4 і ламп дхо
04 лютого 00:19
0
Ремонт та обслуговування > електроніка 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Вже перевів на пропан-бутан?
25 грудня 2025р. 01:37
Власник Я їжджу на Audi Q5 (2G)
valeru4
Вже перевів на пропан-бутан?
valeru4, ні вона із заводу газ/ бензин 2.0, а фото я взяв із мережі інтернет))) так як без фото не хоче додаток приєднувати ще одне авто, щас вона на обслуговуванні, потім буде фото.
25 грудня 2025р. 14:12
Oleg_Palyga
valeru4, ні вона із заводу газ/ бензин 2.0, а фото я взяв із мережі інтернет))) так як без фото не хоче додаток приєднувати ще одне авто, щас вона на обслуговуванні, потім буде фото.
Oleg_Palyga, знаю, просто з заводу було метан/бензин, а зараз в Україні метанових заправок ще менше, ніж до початку великої війни...
27 грудня 2025р. 01:13
Власник Я їжджу на Audi Q5 (2G)
valeru4
Oleg_Palyga, знаю, просто з заводу було метан/бензин, а зараз в Україні метанових заправок ще менше, ніж до початку великої війни...
valeru4, я зрозумів про що ти, попередній власник змінив всю газову систему, тепер вона на тому газу який у нас, пропан
1
27 грудня 2025р. 19:36