| Hyundai Kona |
KM8K6CAB3NU831030
|
||
| Автоматична | Повний | ||
| 2022 |
Бензиновий (2.0 л.), 150 к.с. |
||
| SUV (кросовер), Чорний | 22000 км. |
Пропоную власний автомобіль у доглянутому стані. Рестайлінгова модель з надійним поєднанням агрегатів та повним приводом.
Трансмісія: Повний привід (AWD). Прохання не порівнювати з передньопривідними версіями — різниця в керуванні суттєва.
Двигун та КПП: Надійний атмосферний двигун (ідеально підходить під ГБО) у парі з класичним 6-ступеневим автоматом (гідротрансформатор).
Комплектація SEL, Безключовий доступ, дистанційний запуск двигуна, контроль сліпих зон, утримання у смузі, дистронік, камера заднього огляду, підтримка CarPlay та андроід авто.
Додатково встановлено :
Металевий захист двигуна та АКПП «Hauberk».
Два комплекти НОВОЇ гуми 2025 року (зима + літо).
Два комплекти килимків (оригінальні літні в комплекті). Все що зроблено по авто виключно на оригінальних запчастинах, як робилось і що куплялось є в бортовому журналі, безпека вся нова, торг розгляну.
Вітання спільното, тільки відійшов віг свого дракона, Божественного пасата 2,5- зрозуміють тільки знаючі, чому саме такий, почав відлік часу очікування нового проекту, який кардинально відрізняється від попередника, це невеликий кросовер, який мені нагадує персонажа із мультфільма "Як приручити дракона", і це hyundai kona SEL, 2,0,AWD, їде він із штатів, так само, як і мій пасат. Тому попереду думаю буде багато цікавого, і саме головне, це дуже мала кількість інфи про це авто на driver.top, і це мене трішки засмучує, прийдеться дізнаватись про ремонт самому((. До моєї зустрічі залишилось ще трішки... Loading.......
|
# 18 Автомобіль у продажі
17 червня 11:57
10
0
|
Спостереження та враження > продаж авто | 10 0 | |
|
# 17 заміна оливи Hyundai Kona 2.0
26 квітня 16:46
15
2
|
Документи > техогляд | 15 2 | |
|
#16 Дракон отримав наліпку, тепер діючий учасник спільноти )
25 березня 14:02
15
0
|
Різне > рейтинг та просування | 15 0 | |
|
#15 килимки на Hyundai Kona USA, не все так просто в підборі
21 листопада 2025р. 10:52
19
0
|
Ремонт та обслуговування > своїми руками | 19 0 | |
|
#14 зимове взуття та фіналочка по малярним роботам
19 жовтня 2025р. 16:32
24
0
|
Колеса > шини | 24 0 | |
|
#13 нові кеди для Беззубика, схід-розвал як книжка пише
09 жовтня 2025р. 21:07
30
2
|
Колеса > шини | 30 2 | |
|
#12 як побачити те чого не бачать в USA, або заміна дзеркально елементу Kona USA
08 жовтня 2025р. 21:53
27
2
|
Ремонт та обслуговування > своїми руками | 27 2 | |
|
# 11 нарешті в строю
08 жовтня 2025р. 21:00
25
0
|
Ремонт та обслуговування > своїми руками | 25 0 | |
|
# 10 бій Беззубика з помилками С1203(01), С1642(81), С1693(81), С1675(81) - Hyundai Kona USA
02 серпня 2025р. 19:56
17
0
|
Ремонт та обслуговування > електроніка | 17 0 | |
|
#9 Захист двигуна для Hyundai Kona 2.0 AWD, тепер пузо під захистом
24 липня 2025р. 16:08
20
0
|
Ремонт та обслуговування > своїми руками | 20 0 | |
|
#8 airbag hyundai kona, або "безпека повинна бути безпечною" дія 2га
23 липня 2025р. 20:27
19
0
|
Ремонт та обслуговування > своїми руками | 19 0 | |
|
#7 Заміна airbag hyundai kona, або "безпека повинна бути безпечною" опера у 2х діях
19 липня 2025р. 23:48
18
0
|
Ремонт та обслуговування > своїми руками | 18 0 | |
|
Запис #6 Заміна зовнішнього шруса Hyundai Kona, або похід "Беззубика" до травматолога
09 червня 2025р. 16:35
15
3
|
Ремонт та обслуговування > своїми руками | 15 3 | |
|
Запис #5 збираємо "Беззубик" до купи, або фінішний збір перед маляркою
03 червня 2025р. 19:22
20
0
|
Ремонт та обслуговування > кузовний ремонт | 20 0 | |
|
Запис #4 Кузовні роботи, або пластична хірургія для Беззубика
20 травня 2025р. 19:57
20
0
|
Ремонт та обслуговування > кузовний ремонт | 20 0 | |
|
Запис #3 Пошук запчастин або "Це просто пісЄц"
12 травня 2025р. 16:25
25
3
|
Ремонт та обслуговування > запчастини | 25 3 | |
|
Запис #2 перша зустріч - або Беззубик вдома
23 березня 2025р. 21:37
29
0
|
Ремонт та обслуговування > кузовний ремонт | 29 0 | |
|
Запис #1 очікування...
16 березня 2025р. 15:32
25
2
|
Різне > просто так | 25 2 |
У мене питання, в ній же варіатор? Бо на дорестайлі точно був гідротрансформатор.
А ще, не схоже на SEL, в максимальній комплектації наче цифрова (доречі дуже прикольна) приборка і клімат-контроль