Купив я Бусінку у 22му. Вона зі Штатів. Купив з переліком вад які минулий власник не віправив після ДТП. Так як я дуже полюбляю ще із дитинства щось вдосконалювати- це навпаки зробило процес цікавим. Це моя перша автівка.У мене був відсутній захист з низу по правій стороні, була розбита фара з не працюючим адаптивним світом, треба було міняти ланцюг, не працювала "панорама", та передній бампер не сідав у кріпленя і зламана шторка на даху. На даний момент усі ці недоліки я полагодив.І думаю займатись надалі вдосконаленям "Бусінки"
|
Червоні катушки
14 червня 17:58
11
4
|
Допрацювання > тюнінг | 11 4 | |
|
Ambient Light upgrade
14 червня 16:33
12
0
|
Допрацювання > стайлінг | 12 0 | |
|
Встановлення RRRR-Line outfit
14 червня 13:47
14
6
|
Допрацювання > тюнінг | 14 6 | |
|
Заміна подстаканика та підсвітка з Audi, ну майже...
13 квітня 2025р. 11:04
17
0
|
Допрацювання > тюнінг | 17 0 | |
|
Заміна ходової з апгрейдом на BILSTEIN B14/B16
12 квітня 2025р. 17:04
19
2
|
Допрацювання > тюнінг | 19 2 | |
|
Установка Composition Media MIB2 PQ + Бездротовий AppleCarPlay
07 жовтня 2024р. 19:30
25
0
|
Допрацювання > автозвук | 25 0 | |
|
Новий Gateway
06 вересня 2024р. 15:40
17
0
|
Допрацювання > тюнінг | 17 0 | |
|
R-Line педалі
28 серпня 2024р. 14:39
16
3
|
Допрацювання > тюнінг | 16 3 | |
|
Салон "алькантара"
27 серпня 2024р. 15:00
32
6
|
Допрацювання > тюнінг | 32 6 | |
|
Шумоізоляція
26 серпня 2024р. 18:07
35
3
|
Допрацювання > тюнінг | 35 3 |