фото з минулого життя, хорватія

Опубліковано: 22 червня 14:03
Я їжджу на Alfa Romeo Alfetta, Alfa Romeo 75, Peugeot 406 Coupe
Кременчук, Україна

привіт друзі!

знайшов фото моєї любимою дуповозочки)) обо повсякденного авто

пежо 407св 2.2 бензин





















парковна на автомотодромі



в горах на рієкою



1 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ви раніше жили в Хорватії?
24 червня 12:16