Корчі вашого міста

Опубліковано: 08 липня 2024р. 17:37

Зустрив сьогодні людину на культовому авто.


Авто ледве ледве рухалося, передачи перемикатися з гуркітом травневого гріму.


Але він впевнено рухався до СТО, де такі сами йбанько зроблять ремонт.


Була думка запропонувати кроватку та дотягнути.

Але сам вже запізнювався на 12 хвилин та шансів найбати долю не було.




5 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Без коліс :(
Это БЭМЭВЭ ?
1
08 липня 2024р. 22:34
0629MAN
Это БЭМЭВЭ ?
0629 man, так, відома марка з купою дрочерів навколо ..
1
09 липня 2024р. 16:27
Без коліс :(
RETROGRAD
0629 man, так, відома марка з купою дрочерів навколо ..
RETROGRAD, ))))))))) , точно на СТО едет.
1
09 липня 2024р. 22:16
Без коліс :(
інколи хочу бути таким довбнем на дорозі, романтіка) але мозок заважає бути аванюристом...заздрю
2
08 липня 2024р. 22:30