ГАЗ 12 (Pro-Touring)

Небольшой ништячек!)))

Я їжджу на Opel Ascona C, ГАЗ 12, Mercedes-Benz E-class (W210)
Херсон, Україна

Только что у знакомого забрал губу на капот!Моя разломана на две части думал заварить но мастера сказали что здесь какой то интересный сплав который очень плохо вариться.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 19 червня 2012р. 21:31
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.