Ford Transit (4G) ()

Хлопушкам на месте)

Я їжджу на Skoda Octavia Mk1, Ford Transit (4G), Opel Astra F, Volkswagen Vento
Дніпро, Україна

Доброго здоровья всем сочувствующим)

Уехал дособёрывать Форд)
Не переключайтесь)

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 17 жовтня 2017р. 08:51
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.