Opel Kadett E (Red&Black 2.0 stage 1)

Поставил кадю ночевать на стоянку))

Я їжджу на Volkswagen Passat B6, Ford Focus III Sedan
Київ, Україна

Заипали уже вскрывать мою машинку, будет теперь ночевать на платной стоянке. Другого выбора пока нет.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 16 квітня 2015р. 20:35
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.