Audi V8 (Дама Пік)

Перше ТО

Я їжджу на Audi V8
Тернопіль, Україна

Вчора нарешті приїхало мастило.

Сьогоддні приступили до заміни масла, масляного фільтра, прокладок та свічок.
Свічки були не у дуже хорошому стані, масло також.

Після заміни двигун почав працювати рівніше, до того, після прогріву плавали оберти на ХХ. Залишилось замінити повітряний фільтр, приїде завтра.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 02 лютого 2017р. 20:29
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.