Вітаю. Продовжую повертати назад те що форд вспів поступово прибрати з комплектації. А саме плафон підсвітки в правій обшивці багажника. Встановлення не важке, потрібно акуратно врізати плафон у штатне місце в обшивці, на ній навіть помітно де він має стояти. Далі в жгуті на арці де форд люб'язно не домотав ізоленти робимо врізку згідно схеми. Роз'єм купляв на алі і обтискав по місцю. Світла стало набагато більше і тепер набагато зручніше вночі.
