Ford Escape (4G) (Titanium)

Дооснащення плафоном в багажнику

Я їжджу на Ford Escape (4G)
Кам'янець-Подільський, Україна

Вітаю. Продовжую повертати назад те що форд вспів поступово прибрати з комплектації. А саме плафон підсвітки в правій обшивці багажника. Встановлення не важке, потрібно акуратно врізати плафон у штатне місце в обшивці, на ній навіть помітно де він має стояти. Далі в жгуті на арці де форд люб'язно не домотав ізоленти робимо врізку згідно схеми. Роз'єм купляв на алі і обтискав по місцю. Світла стало набагато більше і тепер набагато зручніше вночі.


Кінцевий результат



Ось так врізаний плафон



Місце де проводилась врізка проводів



Схема підключення. В моєму вартіанті був саме BN-GN (Коричневий з зеленою смугою) до 21го року можливий варіант BN-VT (Коричневий з фіолетовою смугою)





Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Пробіг 112600 км.
Опубліковано: сьогодні о 15:45
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.