Трохи раніше часом захотів на літо нові диски. Вибирав довго. Майже одразу приглянулися "Audi Rotor". Розмір r19. Більші ставити не ризикнув, бо по відгукам, мала б стати жорсткіша на нерівностях, а з нашими дорогами то недопустимо, бо то є суцільна нерівність. Вигляд помінявся кардинально. На фото видно, які були штатні і які зараз. Зовнішній вигляд радує)