Audi Q5 (1G) (S-К'юха)

Нові підкрадулі

Я їжджу на Audi Q5 (1G)
Славутич, Україна

Трохи раніше часом захотів на літо нові диски. Вибирав довго. Майже одразу приглянулися "Audi Rotor". Розмір r19. Більші ставити не ризикнув, бо по відгукам, мала б стати жорсткіша на нерівностях, а з нашими дорогами то недопустимо, бо то є суцільна нерівність. Вигляд помінявся кардинально. На фото видно, які були штатні і які зараз. Зовнішній вигляд радує)


На попередніх дисках


Після встановлення



Схожі записи

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: сьогодні о 01:19
Подія: 03 квітня 17:07
0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.