Приїхавши на евакуаторі до місця вигрузки зрозуміли що машина обезструмлена. Підмінний акумулятор вже чекав але «прикуривши» авто і відкривши багажник побачив що з акумулятора просто знята клема на час транспортування, а сам акумулятор стоїть новий 2025 року. Закріпивши клеми і перевіривши всі технічні рідини запустили двигун, в зʼїхали своїм ходом.
З цікавих речей знайдених це кардхолдер оригінальний BMW
І на авто встановлені спереду та взаді оригінальні відеореєстратори. Буду вдячний за інформацію хто користується такими, які програми використовуєте для перегляду та скачування відео
По чистоті машина в задовільному стані, один день приділити потрібно для прибирання і буде чистота