Я так зрозумів, що стандартна проблема для мегана- відірвався пильник від відбійника на передній стійці.
Почав гуглити, інформації повно і спробував теж відремонтувати. Ідея така: відрізати трохи більший діаметр кола щоб запхати цю гофру на сам відбійник. Роботи можна виконувати без зняття коліс, тільки піддомкратити. Що на лівому, що на правому в мене зʼявився надрив самого питника, тому на першій «гармошці» я стягнув маленьким хомутом.
думаю, що гірше не буде, послідкую на скільки вистачить.