Мабуть це шлях кожного самурая замінити фірмовий знак на рулі 😁
Ось і моя черга дійшла
В цілому дісталось мені від попєрєдніка стертий в хлам знак і пофарбований якоюсь лабудою.
Переходимо до заміни:
1. Замовляємо новий. В моєму випадку замовляв на одному дуже відомому китайському сайті;
2. Знімаємо "-" клему з акумулятора (від гріха подалі);
3. Знімаємо кришку під кермом і розмикаємо роз'єм подушки безпеки;
4. По бокам руля Торксом Т30 відкручуємо 2 гвинтика;
5. Легенько тягнемо подушку і вона в руках;
6. Далі трохе складніше. Треба вийняти саму подушку. Для цього я обрав шуруповерт зі свердлом на 4.8
Хвилини по три на кожну заклепку.
Піддіти по краях фіксатори і дістаємо подушку з піропатроном з самого корпусу;
7. Демонтуємо старий шильд. Я просто відкусив ніжки і дістав пасатіжами.
8. Приміряємо новий. Вставляємо. Кінці трохи відкусуємо і запаюємо паяльником. Головне, щоб не лишити гострі соплі. Зможуть пошкодити подушку.
9. Збір у зворотньому порядку. Подушку фіксував заклепками;
І фінальний вигляд:
На все про все пішло годину часу.
По грошах взагалі копійки
Я задоволений.
Тепер на мийку з думкою про ще один закритий гештальд)
Всім дякую за увагу!
1