В квітні профілактично перевірив ходовку після зими, приговорили передній правий аморт, який почав підтікати, хоч в ходу було і непомітно по Києву. Його вже міняв цей пару років тому. Тоді в наявності теж не було нового, ставили вживаний. Цього разу я вирішив вже чекати. Два місяці! Трішки дивно, чому так довго. Але ціна нормальна, може прямо з Японії на деревʼяних васенах пливли, хто зна…
Під час регулювання клапанів подзвонили і сказали, що два рокери вже мабть погану різьбу і потребують заміни. Навіть не хочу це коментувати… У когось вже було таке? Ніколи не чув особисто
Розвал не регулюлюється на сівіках, хтось щось робив у такій ситуації?
Ось так виглядає двигун. Зі слів механіка, нормально. Але я перфекціоніст і хотів би прям ідеального стану, враховуючи що я замінюю оливу кожні 7100-7600 км. Можливо, все таки чистячих присадок Mobil не вистачає для авто такого віку. Причин не було, але цього разу перейшов на більш загальноприйняту у власників сівіків вʼязкість, Mobil X1 5W30. Двигун то досить рідко має навантаження, на 0w20 занадто різко був би перехід. А так я не відчуваю ніякої різниці в його роботі (на вулиці +30). Будучи людиною досить обсесивною і з проблемами перфекціонізму, перелопатив гору технічних термінів та професійних думок спеціалістів-мотористів, в т.ч. легенду The Motor Oil Geek по допусках, різниці різних добавок, вʼязкостях (не повірите, але від різних виробників оливи марковані як 5w30 матимуть різну вʼязкість). Ще розглядаю варіанти хондівського чи Eneos. Дуже шкода, що немає в Україні Valvoline Restore & Protect, останній рік прямо хайп з ними і дуже багато задоволених людей на форумах. Можливо, колись псіхану і замовлю собі зі Штатів, хоч за доставку буде мішок грошей.
Фільтр салону для проби взяв Mahle вугільний (хтось помічає велику різницю між виробниками? Я ні)). Почистив випарювач кондиціонера піною (доступ через переднього пасажира зліва трубочка) та спреєм на рециркуляції
1