Jeep Compass (2G) (Jeep Compass MP)

«FULL LED» задня оптика

Я їжджу на Jeep Compass (2G)
Тернопіль, Україна

Недавно переробили стопи під євро варіант з жовтими поворотами. Само собою ті хто переробляють ставлять дешеві китайські оранжеві галогенки, світять вони нормально свою функцію виконують відміно, але на дворі 2026 ера Full LED оптики того було прийнято рішення ставити в повороти і стоп сигнал LED.


Галоген W16W


В стопи були куплені лампи LED Qline 7443 W21/5W Red CANBUS / ціна 1200 грн.


В повороти AUXITO T15 W16W Amber Yellow CANBUS / якщо не помиляюсь найдорожчі Т15 які є, ціна 275 грн.


В задній хід AUXITO LED LIGHT White W21W CANBUS / ціна 400 грн.


В результаті отримуємо яскраве та гарне світло



Потрібно дещо пояснити за LED лампи в стопи та повороти. В жарку погоду і якщо любите як я їздити з габаритами лампи швидко нагріваються і при натискані гальм починає на бортовому моргати повідомлення про не справність стоп сигналів але пропадає після відпускання , з чим змиритися можна не перший день так їжджу не заважає.


Повороти

При вмиканні запалювання один раз вискакує повідомлення про несправність поворотів і вже не появляється але якщо заглянути в “Messages” там буде два попередження про несправність ламп. Додатково стрілки поворотів на приборів почнуть швидко моргати але до цього звикнути можна.



P.s. якщо ви є власником офіційного компаса для України з 2024 року він у вас буде на топових Full LED але поворот і задній хід на цій оптиці буде на звичайних галогенках.


Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#Compass , #auxito , #jeep , #Led
Ціна питання 5300 UAH, Пробіг 142500 км.
Опубліковано: вчора о 13:10
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
От не розумію я цього.
Купа помилок.
Через місяць-два лампи від перегріву почнуть деградувати діодами і мерехтіти або повністю перегорять.
Яка мета?
Красиво?
Так ви того не бачите.
А нам - всім, хто поряд, їде, гадаєте, є справа до того лампи розжарювання чи діоди у вас в задній оптиці? ))))

Звісно, ваша машина і вам вирішувати, що з нею робити.
Я теж нещодавно давав останній шанс діодам на Чероккі. І зняв одразу.

Про діоди ось тут гарно написано: https://driver.top/blog/717799
Просто я дійсно не розумію, чому всі так бажають поставити діоди скрізь, куди тільки можна, при тому, що мало в кого вони і рік прослужать.
1
вчора о 13:35