Opel Astra H (astra)

Нічого не віщувало біди. Заміна ECU(ЕБУ) та інш.

Я їжджу на Opel Astra H
Київ, Україна

Одним прекрасним днем (дощовим) їхав я додому. Майже біля дому машина глохне, на приборній панелі вся гірлянда помилок, на екрані бортового всюди F ...


Для мене це не було здивуванням, так як це було питання часу. Помер рідний ЕБУ, який знаходиться в дуже "приємному" місці.

Для комплектацій Astra з дизельним мотором Z19DT(x) ЕБУ розташовується під лівою фарою у бампері. І як можна здогадатись, то з часом його починає закидувати водою, снігом і всім чим тільки можна. Захист знизу був успішно втрачений ще попереднім власником, тому ЕБУ був у майже відкритому доступі. Знявши блок, було одразу встановлено що колись він ремонтувався і вскривався. І, на жаль, не дуже якісно зібраний назад.


Замовити новий (б/у) не є проблемою, навіть не є проблемою його підшити до інших блоків, питання знайти такий саме ЕБУ з такми саме альфа-кодом як і був.

На жаль, чомусь цей ЕБУ було важко знайти. Але немає нічого неможливого. На просторах OLX було знайдено комплект для "старту" від Opel Zafira B. В комплекті був ЕБУ, приборна панель, CIM, блок запобіжників під капотом, ключ. Всі індекси блоків співпадали, алфа-коди також, моєму здивуванню не було меж. 


Як тільки блоки були у мене, то одразу вдома вичитав carpass з CIM, так як продавець його не знав. 


Всі блоки були успішно встановлені на машину і все працює як треба. Трошки маніпуляцій з op-com, налаштування комплектації і все, машина знов на ходу. 


Ну і фото трошки розібраного опеля )



бідолага



якось так (



тут взагалі біда


І комплект замовлених блоків:


нові блоки



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#ECU , #Opel Astra H
Ціна питання 8000 UAH, Пробіг 130000 км.
Опубліковано: 25 червня 13:03
3 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Opel Astra H
А варіант перенести цей блок, у більш безпечне місце, не розглядали?
26 червня 11:53
Я їжджу на Opel Vectra C
Ви так описали це, наче це чергова заміна масла)))
26 червня 09:49
Автор Я їжджу на Opel Astra H
Alex0054
Ви так описали це, наче це чергова заміна масла)))
Alex0054, деякі ремонти опеля і справді вже як заміна масла )
В ситуаціях з опелем головне не панікувати і знати що робити 🙂
26 червня 11:15