Останній місяць зауважив, що перестали синхронізуватись поїздки, стан автомобіля в додатку MyBMW. Постало логічне питання - у мене якраз завершився період 2 річної гарантії, то чи не означає це завершення підтримки функцій Connected Drive? Чи це глюк додатку? До речі, сам додаток не відзначається своєю стабільністю - то і справа постійно раніше відвалювалась статистика поїздок, але принаймні синхронізація стану авто працювала справно.
Якщо не глюк, то:
У кого така ж історія на офіційному авто?
Чи хтось продовжував цю функцію?
Скільки грошей це вартує?
Чи продовжується вона автоматично із продовженням гарантії?
Пробіг 5500 км.
від наявності гарантії не залежить
я би в першу чергу перевірив в авто і в мобільній аплікації налаштування приватності
вони можуть "злітати" самі по собі (в мене таке вже було)
якщо в налаштуваннях приватності все вимкнено, то і синхронізації не буде
Як на мене, це не дуже чесна політика, але bmw в цьому не одні. В мене також додаток Volvo на телефоні, вже повинен був перестати працювати, люди за кордоном платять за це гроші кожен рік, але поки працює й пояснення цьому не маю, окрім припущення що оф сервіс його продовжує кожне ТО 🤷🏻♂️ До речі, треба буде в них запитати 🤔