BMW 3 series (G20) (Морковка)

BMW Connected Drive...ВСЬО???

Я їжджу на BMW 3 series (G20)
Львів, Україна

Останній місяць зауважив, що перестали синхронізуватись поїздки, стан автомобіля в додатку MyBMW. Постало логічне питання - у мене якраз завершився період 2 річної гарантії, то чи не означає це завершення підтримки функцій Connected Drive? Чи це глюк додатку? До речі, сам додаток не відзначається своєю стабільністю - то і справа постійно раніше відвалювалась статистика поїздок, але принаймні синхронізація стану авто працювала справно.

Якщо не глюк, то:

У кого така ж історія на офіційному авто?

Чи хтось продовжував цю функцію?

Скільки грошей це вартує?

Чи продовжується вона автоматично із продовженням гарантії?

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Пробіг 5500 км.
Опубліковано: сьогодні о 11:12
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
ConnectedDrive (6AK) — пожиттєва опція
від наявності гарантії не залежить

я би в першу чергу перевірив в авто і в мобільній аплікації налаштування приватності
вони можуть "злітати" самі по собі (в мене таке вже було)
якщо в налаштуваннях приватності все вимкнено, то і синхронізації не буде
сьогодні о 14:36
Я їжджу на Volvo XC40
Скоро кожен рух буде за підпискою. Скоріше за все це не співпадіння, мабуть потрібно зайти в веб версію додатку або стор де можна докуповувати/розблоковувати функції й там подивитись ціну.

Як на мене, це не дуже чесна політика, але bmw в цьому не одні. В мене також додаток Volvo на телефоні, вже повинен був перестати працювати, люди за кордоном платять за це гроші кожен рік, але поки працює й пояснення цьому не маю, окрім припущення що оф сервіс його продовжує кожне ТО 🤷🏻‍♂️ До речі, треба буде в них запитати 🤔
сьогодні о 14:02