Ford Mondeo IV (Умка )

Ремонт складання дзеркала мондео 4

Я їжджу на Ford Mondeo III, Ford Mondeo IV
Дунаївці, Україна

Став помічати що дзеркало водія то закривається то ні і так ніби в останій раз ! То звуки якісь з дзеркала!

 Почитав кажуть на форумах що треба зробити профілактику механізму а сама моторчику там набивається графітна пилюка на ламелі колектора розібрав все без фото і бачу що там моторчику прийшов капец тому що він перегрівався і одна ламель відклеїлась ( але якось робить) склав назад дзеркало і пішов шукати новий моторчик

 Зайшов на аліяекспрес заміник Azgiant

  Став читати про нього на форумах і дійшов висновку що дурна ідея тому що 

1.В когось служить місяць, в когось 2 роки!( Не маю бажання кожного року снімати дзеркало)

2.Складається швидше чим оригінал

3.Інколи може зявлятись помилка( здається знаходив на форумах що на фокусі було таке)


  Я на це читання форумів вбив день 

 

Тоді подивився на ціну дзеркала ( в мене максимальне) офігів від ціни!

 

І зрозумів вихід 1 шукати розбити дзеркало 

 ( Нам потрібно на 9 проводів !!! Менше вже не буде складання) Також можна шукати дзеркало з фокуса 3 там начинка такаж! Відрізняється лише кріплення дзеркала до кузова


 Шукав я то дзеркало довгенько але на польському олх знайшов  розбите водійське дзеркало запитав в продавця чи працює складання сказав так.

Сторгувався за 50 злот 


Розібрав дзеркало донор (дзеркало 2013 року) витягнув сам моточик

( В мене все було в чудовому стані не бачу сенсу замінювати весь механізм)




Рідний розібраний моточик








китайський заміник


 


Розбите дзеркало








 Розбираємо знову дверку і відкручуємо дзеркало 











 Для того щоб розібрати дзеркало треба опустити в низ і там будуть 2 пази їх по черзі натискаємо і пластик відходить 


Вставляємо викрутку і там видно пази



Ось ці пази




Далі берем плоску викрутку  і акуратно вищолкуємо з пазів дзеркалиний елемент ( я боявся його скидати по іншому в мене з сліпими зонами воно дороге!)






Моторчик донор


Тоді бере відключаємо всю проводку і відкручуємо  3 саморіза.


 Саме цікаво це провернути втулку з пружиною 

Я робив так вставляв пласкогубці і тоді вставляв щось на що можна впертись 2 руками ( молоток, або якусь грубу викрутку)

    Крутити потрібно протів часової стрілки це для водійського дзеркала!!!! Для пасажирського навпаки!


Обережно з проводкою





Ось і сам механізм



















Моє дзеркало має стільки проводів ( це максимальне що на них можливо)




Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 20 EUR, Пробіг 179000 км.
Опубліковано: сьогодні о 00:40
1 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Ford Mondeo IV
Прокрутити пружину це ще той квест, я вставляв ручку від швабри), в мене моторчик був добрий, просто провід відлетів, треба було припаяти.
сьогодні о 11:33