Як
Всіх вітаю, наступний крок в моїй мотодвижуці це було спорядження, дорого с….а))). Реально навіть і не уявляла, що все прям кусається, але розумію що все це може спасти мені здоров’я або життя. Тому все починаю з нуля. Було переглянутого багато роликів, проведено багато консультацій з побратимами хто в темі ну і пішли з початку:
так дорого я ще вдягався )))
всім миру та злагоди, рухаємось далі.