Yamaha MT-03 (XVS Bolt 950 )

Ну я навіть і не уявляв, чому так дорого)

















Як 




Всіх вітаю, наступний крок в моїй мотодвижуці це було спорядження, дорого с….а))). Реально навіть і не уявляла, що все прям кусається, але розумію що все це може спасти мені здоров’я або життя. Тому все починаю з нуля. Було переглянутого багато роликів, проведено багато консультацій з побратимами хто в темі ну і пішли з початку:

  • шолом - 8000
  • підшоломник - 350
  • рукавиці - 2500
  • мотокуртка + захист спини - 12000+3500
  • мотоджинси + захист стегон 11.500 + 1500
  • мотокеди + 8500

так дорого я ще вдягався ))) 

всім миру та злагоди, рухаємось далі. 

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: вчора о 23:24
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
А тепер питання, як у цьому всьому їздити влітку? )))
сьогодні о 00:34