Доброго дня, шановне товариство!
На парковці поряд з роботою, поки салон охолоджувався з відкритими дверима, вирішив перевірити рівень мастила, відкрив капот та витягнув щуп і яке було моє здивування, що кінчик зламано.
Варіантів не багато, або його зламав майстер при заміні, місце злому було не дуже "свіжим", або я коли безпечно його тягнув. В будь-якому випадку, будемо думати, що обламаний кінчик в картері...
Питання в наступному, що робити та як з цим жити?
До речі рівень мастила достатній, на максимумі. Новий щуп замовив.

Дякую за поради!
Ціна питання 1100 UAH, Пробіг 135000 км.
Нічого страшного що частинка в піддоні, він досить великий нікуди не потрапить)
Якщо піддон легко знімається то можна зняти при заміні мастила) а якщо дуже пощастить то і сам з маслом вилитить при зливі мастила)
А взагалі ситуація неприємна