KIA Ceed (3G) (blue flame, 1.4 turbo)

Need help !

Я їжджу на KIA Ceed (3G)
Суми, Україна

Доброго дня, шановне товариство!


Винуватець


На парковці поряд з роботою, поки салон охолоджувався з відкритими дверима, вирішив перевірити рівень мастила, відкрив капот та  витягнув щуп і яке було моє здивування, що кінчик зламано. 


Варіантів не багато, або його зламав майстер при заміні, місце злому було не дуже "свіжим", або я коли безпечно його тягнув. В будь-якому випадку, будемо думати, що обламаний кінчик в картері...


 Питання в наступному, що робити та як з цим жити?


До речі рівень мастила достатній, на максимумі. Новий щуп замовив. 


Сьогодні замінив, ціна питання 1100 грн з доставкою.


Дякую за поради!

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 1100 UAH, Пробіг 135000 км.
Опубліковано: вчора о 22:28
4 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Mazda CX-9 (1G)
Дуже неприємна ситуація. Ще й додумались щуп зробити з пластику
сьогодні о 17:43
Я їжджу на Acura RDX (3G)
Омь що значить , щуп короткий😅
Нічого страшного що частинка в піддоні, він досить великий нікуди не потрапить)
Якщо піддон легко знімається то можна зняти при заміні мастила) а якщо дуже пощастить то і сам з маслом вилитить при зливі мастила)
1
сьогодні о 09:26
Я їжджу на KIA Proceed
Вже декілька разів чув такі історії. Теоретично він там в картері і лежатиме, якщо при заміні мастила не вискочить чудом. Якщо сильно заважає, то тільки зняттям кришки картера, наче не складно, але треба цікавитися в майстрів що по чому.
А взагалі ситуація неприємна
1
1
сьогодні о 00:17
Я їжджу на Ford Escape (4G)
Щуп замінити. Залишок щупа тепер буде жити в картері. Нічого страшного.
1
1
вчора о 23:05