кароч, якшо стисло, то в мандрах на просторах мережі випадково натрапив на скарб, який хтів поставити ледь тільки пожамкав у руцях авто, а саме чорну стелю😁
не довго думаючи замовив, оплатив, почекав, отримав, поставив😄


виглядає прям булочка, радості нема меж просто)
єдине шо, прийшлося потім свою проводку перекидати зі світлої стелі, бо на чорній не було передбачено, мабуть, комплектацією автозатемнення салонного дзеркала і двірники в автоматичному режимі теж не хтіли працювати, через відсутність одного провода, тож, трошки прийшлось повозитись, але зара все пєсня)
ну, і шоб не робити окремий пост, ше покажу гарне, перешите кермо)
стелю, доречі, може, зтось ще шукає, або шукатиме, замовляв ось тут
а свою світлу продаю, стан відмінний) олх
всім мирного неба, а я далі робити справи✌
Ціна питання 22000 UAH,