Lexus IS II (Іса)

чорна стеля (+ перешите кермо)

Я їжджу на Mazda 323 V, Lexus IS II
Чернігів, Україна

кароч, якшо стисло, то в мандрах на просторах мережі випадково натрапив на скарб, який хтів поставити ледь тільки пожамкав у руцях авто, а саме чорну стелю😁

не довго думаючи замовив, оплатив, почекав, отримав, поставив😄



тут я згадав, шо тре трошки сфоткати процес) вже зняте переднє пасажирське крісло, бо по-іншому через задні праві двері вилазити, і, відповідно, залазити не хтіло)



чому тут крісло є, я вже не згадаю



ну і фото закінченого процесу №1



№2


виглядає прям булочка, радості нема меж просто)

єдине шо, прийшлося потім свою проводку перекидати зі світлої стелі, бо на чорній не було передбачено, мабуть, комплектацією автозатемнення салонного дзеркала і двірники в автоматичному режимі теж не хтіли працювати, через відсутність одного провода, тож, трошки прийшлось повозитись, але зара все пєсня)

ну, і шоб не робити окремий пост, ше покажу гарне, перешите кермо)





стелю, доречі, може, зтось ще шукає, або шукатиме, замовляв ось тут

а свою світлу продаю, стан відмінний) олх

всім мирного неба, а я далі робити справи✌

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 22000 UAH,
Опубліковано: вчора о 22:31
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.