Все не було часу щось спланувати, та кудись виїхати, аж тут їхав на зйомку до клієнтів, та випадково приїхав на півтори години раніше.
Згадав що давно мріяв тут побувати тому гріх було не скористатися ситуацією😁
Наклепав трохи гарних кадрів.
1