При купівлі авто звернув увагу,що кудись дівається омивайка. При огляді було виявлено, що обломаний штуцер форсунки омивача фари зправа, на котрий одівається шланг. Підручними засобами заглушив обломаний кусок і защолкнув на шланг. Саму форсунку купив давно, возилась в багажнику, вчора мав хвилинку, щоб замінити. Міняв не знімаючи бампер, з під підкрилка, нічого складного.
Доречі замінник не зовсім підійшов до коннектора шланга, оригінальний йде прямий, без гумового зеленого ущільнення (на фото)
Ущільнення зняв, трошечки доопрацював напильником і все стало на свої місця)))
Тепер всі 190к.с на місці)))