Підкжіть будь ласка який обрати краще акумулятор. + Правий, пусковий від 550 А, бюджет 2400- 3500грн. Перевагу віддаю акумам з доступом до банок. Покищо сподобався по відгуках на сайті Фіам, але всеодно порадьте з власного досвіду щоб себе гарно поводили зимою. Їзджу на на відстані до 50 км кожного дня. Зараз на авто акум Флагман,якому вже 6 років.
1
1