Історія доволі коротка: машина простояла 10 днів та не запустилась зранку.
Після прикурки завелась з пів-тика і я погнав по справах , через 3 години завелась одразу, а вже наступного дня знов не завелась, і написала про проблему з ручним гальмом.
Я зняв акумулятор та поставив на зарядку, притому побачив дату виробництва - 10/2014
тобто акумулятор відпрацював 11.5 роки, з них 1.5 в Україні. Зарядки хватило на 2 дні і знов "проблема рушника" .
Почав моніторити нову АКБ. Народ пропонував взяти АГМ акум, але ціна в 10000 грн не дуже піднімала настрій, в ітозі поїхав в епіцентр і взяв ЕXIDE 85 на 800 а/на пускового току за 4900 грн.
Буду їздити , сподіваюсь роки на 3 питання закрите.