Так як на попередньому Тушкані було 3 комплекта колес з дисками, то прийняв рішення доукомплектовати і Фантома.
Але відразу визначився що на зимку радіус буде менший, нехай гуми буде більше, бо дороги останнім часом зовсім не радують 😅
По дизайну дуже зайшли диски від Санти: спиці, великі отвори і гладка полка диску, щоб сніг і бруд не затримувались.
Знайшов оголошення на олх комплект колес, з датчиками тиску на борту, думав трохи заощаджу, але виявилось що датсики розраховані на амер ринок з частотою 315 MHz 🤷🏻♂️, для європи 433 МHz, прийшлось докупати
стан колес був, так собі, гума на викід, а самі диски трохи зашпрпані, тому фарбуєм як завжди 😅
Ну і накидаєм на авто щоб подивитись загальний вигляд
До речі на цих дисках виліт et47
На заводських et51
Буде трохи на 4 мм з кожної сторони на зовню виступати 🤗
Лишалась справа за малим, обрати гуму
😅😅😅
Думаю ніхто не буде сперечатись якщо скажу що навіть на цей час DM-V2 лишається у топ по зимовому керуванню
Тому ось вони 🤗
Тому збираєм все до купи
Ну і рахуєм бюджет заходу 😅
колеса б/в -13000
фарбування дисків -7000
датчики тиску -1500
зимова гума -22000
монтаж і балансування колес - 1200
ітого - 44700 (1000$)
Якось так, на наступній переобувці трохи заощаджу - 2000
1