Hyundai Tucson (NX4) (Black Fantom )

Готуємось до зими

Я їжджу на Hyundai Tucson (NX4)
Україна


Так як на попередньому Тушкані було 3 комплекта колес з дисками, то прийняв рішення доукомплектовати і Фантома.

Але відразу визначився що на зимку радіус буде менший, нехай гуми буде більше, бо дороги останнім часом зовсім не радують 😅

По дизайну дуже зайшли диски від Санти: спиці, великі отвори і гладка полка диску, щоб сніг і бруд не затримувались.








Знайшов оголошення на олх комплект колес, з датчиками тиску на борту, думав трохи заощаджу, але виявилось що датсики розраховані на амер ринок з частотою 315 MHz 🤷🏻‍♂️, для європи 433 МHz, прийшлось докупати







 стан колес був, так собі, гума на викід, а самі диски трохи зашпрпані, тому фарбуєм як завжди 😅




Ну і накидаєм на авто щоб подивитись загальний вигляд







До речі на цих дисках виліт et47

На заводських et51

Буде трохи на 4 мм з кожної сторони на  зовню виступати 🤗

Лишалась справа за малим, обрати гуму

😅😅😅

Думаю ніхто не буде сперечатись якщо скажу що навіть на цей час DM-V2 лишається у топ по зимовому керуванню

Тому ось вони 🤗





Тому збираєм все до купи





Ну і рахуєм бюджет заходу 😅

колеса б/в -13000

фарбування дисків -7000

датчики тиску -1500

зимова гума -22000

монтаж і балансування колес - 1200

ітого - 44700 (1000$)

Якось так, на наступній переобувці трохи заощаджу - 2000

Схожі компанії

«Шини та Диски»

Інтернет-магазин шин та дисків із мережею власних шинних центрів у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Львові. Проводимо індивідуальний підбір гуми залежно від потреб авто, аби максимально розкрити його потужні переваги. Доставимо замовлення у будь-який куточок країни за 1-3 дні. Повний асортимент шин та дисків шукайте за посиланням: https://shiny-diski.com.ua/uk/...
Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 44700 UAH, Пробіг 39500 км.
Опубліковано: вчора о 21:46
1 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Капець, люди вже до зими готуються,а я ще Альфу до літа не підготовив😅До сих пір на зимових колесах їзжу
1
вчора о 22:05