Вітаю спільноту. Хотів розповісти про мою пригоду з електрорейкою, може кому допоможе якщо не дай бог... Розвертався на дорозі та різко повернув кермом, і тут вискакує червона помилка і кермо почало туго крутитись. Зразу по запобіжникам під капотом, і в ногах пасажира є блок запобіжників, всі ціленькі.
На діагностиці блок рейки не виходить на звязок, людина котра діагностувала, говорить що серводвигун рейки несправний. Замінили свій типу несправний двигун на відреставрований за 250$, поставили а його діагностика далі не бачить! ЩО ЗА!!! Виявляється є ще один блок силових запобіжників під сидінням пасажира біля аккумулятора.
Зелений запобіжник вийшов з чату... МАЙСТРИ висверлили тому що запобіжник на заклепках, поставили новий і рейка запрацювала. Пояснюють що серводвигун був типу підуставший, ви його не дарма поміняли:):) Ну-ну... Через тиждень та сама ситуація, різко кручу рулем і знову червона помилка!!! Знімаю Аккумулятор, добираюсь до запобіжників але вирішую не залишати на зеленому а прикручую на вільний синій 100-амперний. Виясняти чи треба було замовляти двигун бажання не було. надіюсь більше до цієї проблеми не повернусь. Ще чатGPT видав, що на рейку повинен був бути запобіжник на 80 ампер а не на 40.