Mercedes-Benz Vito (3G) (🔝SILVER🔝)

Електро рейка несправна

Я їжджу на Mercedes-Benz Vito (3G)
Чернівці, Україна


Вітаю спільноту. Хотів розповісти про мою пригоду з електрорейкою, може кому допоможе якщо не дай бог... Розвертався на дорозі та різко повернув кермом, і тут вискакує червона помилка і кермо почало туго крутитись. Зразу по запобіжникам під капотом, і в ногах пасажира є блок запобіжників, всі ціленькі.

На діагностиці блок рейки не виходить на звязок, людина котра діагностувала, говорить що серводвигун рейки несправний. Замінили свій типу несправний двигун на відреставрований за 250$, поставили а його діагностика далі не бачить! ЩО ЗА!!! Виявляється є ще один блок силових запобіжників під сидінням пасажира біля аккумулятора.



Зелений запобіжник вийшов з чату... МАЙСТРИ висверлили тому що запобіжник на заклепках, поставили новий і рейка запрацювала. Пояснюють що серводвигун був типу підуставший, ви його не дарма поміняли:):) Ну-ну... Через тиждень та сама ситуація, різко кручу рулем і знову червона помилка!!! Знімаю Аккумулятор, добираюсь до запобіжників але вирішую не залишати на зеленому а прикручую на вільний синій 100-амперний. Виясняти чи треба було замовляти двигун бажання не було. надіюсь більше до цієї проблеми не повернусь. Ще чатGPT видав, що на рейку повинен був бути запобіжник на 80 ампер а не на 40.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#силовий запобіжник , #електропідсилювач керма , #Електрогідропідсилювач керма
Ціна питання 15000 UAH,
Опубліковано: 24 червня 13:46
Подія: 15 червня 12:14
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.