Mercedes-Benz Sprinter (3G) (white-black cuttlefish)

вибори


намба ван

Все думав, коли ж бус потрапить на вибори і чи будуть за нього голосувати.... 

Як результат -1 місце.. ! 

В наші буремні часи це непогана емоція!!! 

Всім дякую!!!

Всім миру злагоди, окрім кацапів!!!



непоганий результат



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 24 червня 00:05
6 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Підтримую такий відпочинок
24 червня 21:40
exodist
Підтримую такий відпочинок
exodist, та ти шо, ще й гейзерна кавоварка!!!!!!
24 червня 23:17
Вітаю !)
24 червня 08:45
Vlad_Podillya
Вітаю !)
Vlad_Podillya, дякую!!!
24 червня 16:49
Не поганий результат, не поганий бус ) ✌🏻
24 червня 00:07