Перед дальняком вирішив замінити гальмівну, не пам'ятаю що там по регламенту але думаю точно менш ніж 5 років або 55к км.
Поїхав до офіціалів, такі речі роблю у них, до купи в базі оновлять пробіг.
Після заміни - зовсім інші гальма, спочатку пару разів повисав на ремені безпеки. Коли звик, це бімба - прогнозуємо, без вати, не деградує якщо гарно попедалювати.
Коротше раджу.