Mitsubishi Lancer IX (Лансерок)

Задні ПТФ 3D

Я їжджу на Mitsubishi Lancer IX
Київ, Україна

Задні ПТФ. Після чергової поломки подумав замовити нові. Побачивши ціни, зрозумів шо для такого "розхідника"  це дорого і вирішив зробити свої власні.

Переміряв рідну рамку.

Зняв розміри з оригінальної рамки

Надрукував приміряти

Підійшло.

Зробив кріплення

Заміряв і розробив прозору деталь. Підбирав товщину пластика, щоб і міцно і прозоро.

Деталі разом.

Прикинув як вони на бампері. Вроді все підходить

Надрукував другу

Ось таке вийшло


В планах переробити корпус під LED модуль. Тонша туманка і менше споживання живлення. Далі буде.. 

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#lancer9 , #3D-друк , #DIY , ##допрацювання
Опубліковано: 23 червня 12:25
Подія: 18 грудня 2025р. 12:06
9 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Mitsubishi Lancer IX
не погано, було б якби це була якась джилі.
сорі, це якщо цікава щира думка
2
23 червня 21:27
Я їжджу на Smart forfour (1G)
Гарна робота, потрібно теж зробити повторювачі дзеркал, думав який напівпрозорий пластик використати, тож буду вдячний за пораду)
23 червня 16:24
Автор Я їжджу на Mitsubishi Lancer IX
Yaroslav-Fox
Гарна робота, потрібно теж зробити повторювачі дзеркал, думав який напівпрозорий пластик використати, тож буду вдячний за пораду)
Yaroslav-Fox, дякую!
Використовував прозорий рубіновий PETG від devil design. Чорний PETG(coPET) від LBL
1
23 червня 16:42
Я їжджу на Opel Omega A
А на сонці не буде слоїтися?
23 червня 13:35
Автор Я їжджу на Mitsubishi Lancer IX
Dr.Bulya
А на сонці не буде слоїтися?
Dr.Bulya, поки все добре. З грудня 2025го і морози і багнюку і вже жару пережила добре)
1
23 червня 16:41
Я їжджу на Opel Omega A
Bearded_i
Dr.Bulya, поки все добре. З грудня 2025го і морози і багнюку і вже жару пережила добре)
Bearded_i, це добре. Бо зачасту 3д друк при високих температурах слоїться
23 червня 18:05
Автор Я їжджу на Mitsubishi Lancer IX
Я їжджу на Opel Omega A
Bearded_i
Dr.Bulya, то ABS від температури страждає)
Bearded_i, можливо, спорити не буду
23 червня 19:14
Я їжджу на Chevrolet Lacetti SW
Bearded_i
Dr.Bulya, то ABS від температури страждає)
Bearded_i, Ну-ну 😁.
Ану, які температури у PETG i ABS?
24 червня 12:16