Задні ПТФ. Після чергової поломки подумав замовити нові. Побачивши ціни, зрозумів шо для такого "розхідника" це дорого і вирішив зробити свої власні.
Переміряв рідну рамку.

Надрукував приміряти
Підійшло.
Зробив кріплення
Заміряв і розробив прозору деталь. Підбирав товщину пластика, щоб і міцно і прозоро.
Деталі разом.
Прикинув як вони на бампері. Вроді все підходить
Надрукував другу
Ось таке вийшло
В планах переробити корпус під LED модуль. Тонша туманка і менше споживання живлення. Далі буде..
сорі, це якщо цікава щира думка
Використовував прозорий рубіновий PETG від devil design. Чорний PETG(coPET) від LBL
Ану, які температури у PETG i ABS?