ЗАЗ 1103 (Жемчужина )

Колісні гайки Geely CK

Я їжджу на ЗАЗ 1103
Дніпро, Україна

Всім привіт! Уже давно замислювався над заміною штатних колісних гайок на щось більш якісне та привабливе зовні. Особисто мені не дуже подобається, що фарба на рідних гайках швидко облазить, та й різьба, як на мене, у них досить слабка — її легко пошкодити або навіть зірвати.



Почав шукати, чим можна їх замінити. Натрапив на колісні гайки від Geely CK. Ще не перевіряв, чи підійдуть вони на «Славуту», але дуже сподіваюся, що все стане без проблем.

Можливо, хтось із вас уже встановлював інші, бажано хромовані, гайки, які підходять на «Славуту»? Буду вдячний, якщо поділитеся своїм досвідом або порадите перевірений варіант.


Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
##своїмируками , #Славута , #Колісні гайки
Пробіг 119750 км.
Опубліковано: 23 червня 10:46
4 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Chery Tiggo 2
Не підійдуть. У славути різьба М10х1,25, а у джилі M12 × 1,5
23 червня 11:26
alexe_y
Не підійдуть. У славути різьба М10х1,25, а у джилі M12 × 1,5
alexe_y, як я бачу ситуацію - не жили багато,нєфіг починати .. 🤪
23 червня 13:58
Я їжджу на Chery Tiggo 2
JokerFox
alexe_y, як я бачу ситуацію - не жили багато,нєфіг починати .. 🤪
JokerFox, Та чого ж, можна спробувати. Гугл каже, що гайки з такими параметрами існують. Ось, наприклад, https://prom.ua/ua/p2487487213-gajka-kolesnaya-m10x125x35mm.html
2
23 червня 15:02
alexe_y
JokerFox, Та чого ж, можна спробувати. Гугл каже, що гайки з такими параметрами існують. Ось, наприклад, https://prom.ua/ua/p2487487213-gajka-kolesnaya-m10x125x35mm.html
alexe_y, як варіант. Був неправий ,вибачаюсь,треба починати жити по-новому 😎😉 Зберіг собі у нотатки ,може теж замовлю для Славіка та Коника 🙂
23 червня 17:47