Honda Civic (7G) (Бу-бу-бу)

Найскладніша реставрація оптики

Я їжджу на Honda Accord (7G), Honda Civic (7G), ЗАЗ 968
Харків, Україна


Відновлення оптики, яке робити я не планував і не хотів…



По фарам були питання одразу після придбання авто. Стан скла був не найкращий. Права фара була з праворукого авто і світила взагалі не туди… освітлення 2 з 10…


В зимку фари вирішили запотіти і більше не відпотівали…

Я прийняв рішення їх зняти, просушити, зробити додаткові дренажі, щоб вони не задихалися і відновити скельця.



Такий маленький костилик треба, щоб демонтувати фари.. нижче кріплення під ресничкою дуже не зручне.



Коли фари зняв, в них виявилося багато води і бруду.. спробував помити. Після мийки побачив, що на лівій фарі тріснута лінза і вздулося покриття маски фари. Тут вже було очевидно, що доведеться розбирати.





Стан відбивачів в лінзах - жах.







Тут мене осенило, що можна не міняти праву фару на ліворуку, а просто підкинути Bi led лінзи і все стане як треба.



Лінзи взяв Cyclone l3 - 2,5 дюйми. Варто було брати 3 дюйми - було б простіше встановлювати.

Нові маски на лінзах виявилися замалими для цих фар і довелося працювати зі старими.



Їх треба було розточити і перефарбувати. Хром знімав весь.





А це стільки брудно лишилося після спроби помити фари запакованими…



Поворотну секцію вирішив зробити помаранчевою. Для цього використав помаранчеву плівку в 2 шари.



Стало стильніше.



Так маска виглядала вже з чорною маскою лінзи і помаранчевим поворотником.

Найскладніше було подружити нову лінзу зі старою маскою. Бо окрім того, що всі кріплення не збігалися, ще й кріплення на масках просто розсипалися від старості..



Перехідні рамки зробив сам з композиту.





Рівень нового освітлення на 10 голів вище того, що було.





Скельця віднаждачив. Починав з зерна 240р ще й на шліфмашинці.. було багато подряпин. Відполірував і затяг бронеплівкою.





В зборі виглядають майже як нові.




Встановив, підключив. Кайфонув від результату.









Помутнілі фари стали як нові | Повний процес відновленням

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: вчора о 10:54
4 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ну ты рукастый!!!
сьогодні о 06:23
Алиот
Ну ты рукастый!!!
Алиот, дякую)
сьогодні о 07:36
Я їжджу на Honda Accord (7G)
Виглядає бомба. Займатись таким не плануєш? Типу відновлювати фари і тд.
1
вчора о 13:31
Muroslav7
Виглядає бомба. Займатись таким не плануєш? Типу відновлювати фари і тд.
Muroslav7, в принципі, все завжди було направлено на «для себе» і для ютубу. А з останніми змінами в житті, було б добре хоча б в такому форматі щось у співати робити) на розширення поки можливості немає
2
вчора о 13:37