Відновлення оптики, яке робити я не планував і не хотів…
По фарам були питання одразу після придбання авто. Стан скла був не найкращий. Права фара була з праворукого авто і світила взагалі не туди… освітлення 2 з 10…
В зимку фари вирішили запотіти і більше не відпотівали…
Я прийняв рішення їх зняти, просушити, зробити додаткові дренажі, щоб вони не задихалися і відновити скельця.
Такий маленький костилик треба, щоб демонтувати фари.. нижче кріплення під ресничкою дуже не зручне.
Коли фари зняв, в них виявилося багато води і бруду.. спробував помити. Після мийки побачив, що на лівій фарі тріснута лінза і вздулося покриття маски фари. Тут вже було очевидно, що доведеться розбирати.
Стан відбивачів в лінзах - жах.
Тут мене осенило, що можна не міняти праву фару на ліворуку, а просто підкинути Bi led лінзи і все стане як треба.
Лінзи взяв Cyclone l3 - 2,5 дюйми. Варто було брати 3 дюйми - було б простіше встановлювати.
Нові маски на лінзах виявилися замалими для цих фар і довелося працювати зі старими.
Їх треба було розточити і перефарбувати. Хром знімав весь.
А це стільки брудно лишилося після спроби помити фари запакованими…
Поворотну секцію вирішив зробити помаранчевою. Для цього використав помаранчеву плівку в 2 шари.
Стало стильніше.
Так маска виглядала вже з чорною маскою лінзи і помаранчевим поворотником.
Найскладніше було подружити нову лінзу зі старою маскою. Бо окрім того, що всі кріплення не збігалися, ще й кріплення на масках просто розсипалися від старості..
Перехідні рамки зробив сам з композиту.
Рівень нового освітлення на 10 голів вище того, що було.
Скельця віднаждачив. Починав з зерна 240р ще й на шліфмашинці.. було багато подряпин. Відполірував і затяг бронеплівкою.
В зборі виглядають майже як нові.
Встановив, підключив. Кайфонув від результату.
Помутнілі фари стали як нові | Повний процес відновленням
1
2