Ще більше зручності! Миттєві сповіщення про всі актуальні події вашого профілю!
Мобільний додаток
Ще більше зручності! Миттєві сповіщення про всі актуальні події вашого профілю!
Що це означає?
Цей допис потрапив у тренди щонайменше по одній із причин: стрімко набирає перегляди, вподобайки чи коментарі, або був вибраний редакцією.
Цей запис просувається
З приводу розміщення реклами звертайтеся у телеграм: t.me/drivertop_promo
Або на пошту: [email protected]
Підтримка дописів
Автор репосту підтримав цей допис оплативши йому просування. Ви також можете робити репости дописів та проявляти вдячність у вигляді придбання просування.
Стануть, але 6,5 ширина, це для 205 гуми, максимум 215, більше не налізе, а якщо й налізе то буде доміком. Шукай ширину диску 7,5-8 дюймів. А ще краще 17 - то максимум для Лагуни, у мене були 18, продав, зараз літо на 17, зима на 16. Різниця в расході між 16 та 17 десь 0,5 літри, і в динаміці відчуваєтсья.
Шукай ширину диску 7,5-8 дюймів.
А ще краще 17 - то максимум для Лагуни, у мене були 18, продав, зараз літо на 17, зима на 16. Різниця в расході між 16 та 17 десь 0,5 літри, і в динаміці відчуваєтсья.