Polestar 2 (Поля)

Оновлення і прошивка

Я їжджу на Polestar 2
Чернівці, Україна

Учасник голосування "Авто дня"

Інші учасники

Оскільки Поля приїхала з Америки, то деякі функції були недоступні. Сказати, що чогось критично не вистачало я не можу, але внутрішній перфекціоніст і відчуття якоїсь незавершеності іноді турбувало, впливало на сон і апетит 😁


Отже, заради чого це все робилося:

  • Активація вирізання дальнього світла (pixel)
  • Активація адаптивного круїз контролю
  • Активація “автопілоту” Pilot assist
  • Зняття ліміту швидкості (+ 10-15км/год)
  • Адаптація всіх показників під європу
  • Адаптація системи зчитування знаків під наші дороги
  • Можливість керувати деякими функціями авто з додатку
  • Можливість подальшого оновлення авто з виходом нових версій ПЗ
  • І, мабуть, найважливіше - кнопка SOS в плафоні перестане блимати червоним 😅

Для прошивки у моєму випадку потрібно було мати:

  • Сім-карта «для планшета»
  • Кабель OBD2 - Enet
  • Ноутбук на ОС Windows із портом Ethernet
  • Хороший вайфай
  • Встановлена програма UltraViewer на ноут
  • Розетку або павербанк для ноута

На щастя, процедура вже давно відома і ніщо не передбачало сюрпризів - для початку, потрібно було приспустити стелю, зняти модуль TCAM, та відправити його на перепайку сім карти. Потім - завантажити оновлення на авто та трохи підкоригувати конфіг.

Тож сконтактував з відомим в Вольво та Полстар колах Ржавим (с), отримав детальні інструкції з розбору і пішов то все розбирати.


Поїхали


Шаг 2


Шаг 3


TCAM знято!


Саму стелю знімати досить просто - на перший раз витратив на то до пів години. А ось сам блок мені зняти самому не вдалось, тож покликав на допомогу знайомого майстра, і після додаткових уточнень у Ржавого ми його таки зняли. Насправді, знімається він не складно - треба просто знати де підважити защолку.

За декілька днів отримав блок з перепаяною сімкою назад, зібрав в зворотній послідовності, а Ржавий віддалено підключився і провів необхідні маніпуляції.


Шиємось


Загалом процедура оновлення зайняла до трьох годин. Але SOS так і не перестав блимати…


Шось не то…


Поїздивши трохи, знов віддалено підключили діагностику. Висновок - сімку не бачить, отже - щось недопаяли... Тож повторюємо процедуру зняття стелі і відправляємо TCAM знову на перепайку - дещо неприємно, але буває. З плюсів - другий раз то все розбирати значно швидше. Досвід!))

З другого разу все вийшло як треба - одразу після встановлення блоку машина побачила сімку, SOS засвітився білим, апка підключилась і повноцінно запрацювала, душевний спокій почав повертатися))


Побілів!


Також, з TCAM отримав невеличкий сувенір))


+2 кінські сили, трохи ржаві правда 😅


Вже перевірив всі додаткові функції, все працює досить адекватно. Pilot assist за містом приємна штука - але дорога має бути ідеальною, з гарно промальованою розміткою.


Зʼявились нові іконки))


Ями він сам нажаль не обʼїзжає, і іноді обирає дещо дивні для мене траєкторії проходження поворотів… Мабуть, і в місті було б зручно їм користуватися, якби в Чернівцях на все місто було більше ніж півтори нормально зроблених дороги 🫠

А ось адаптивний круїз мені цілком сподобався - дуже добре «чіпляється» за машину попереду, адекватно пристосовується і підгальмовує.

Окрема радість - можливість віддалено вмикати клімат - поки дійшов до авто на парковці в салоні вже комфортно, не треба сідати в духовку розігріту на сонці.


Карти Гугл тепер теж виводяться на приборку


Загалом, за цю вартість отримати такий набір додаткових функцій як на мене цілком адекватно, навіть якщо не всім буду користуватися кожен день.


Поки чекав на TCAM  - полірнув і покрив керамікою центральну глянцеву вставку


PS: Чомусь в додатку тепер машина вважає, що в неї стало вдвічі більше коней; шкода, що  другий двигун не зʼявився 😅


PPS: є підозра, що батарейка TCAM доживає своє, тож - далі буде!



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#прошивка , #Оновленняпрошивки
Ціна питання 450 USD,
Опубліковано: вчора о 23:09
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.