Одного разу, як не рідко буває перед сном, гортаючи сторінки популярних сайтів приватних оголошень, натрапив на новий оригінальний значок капоту за дуже гарну ціну і одразу купив його. Чи то вже був сонним коли побачив його, чи просто неуважним але коли отримав його, виявилося що він від w123 і мав заводський номер 1238800086.
Насправді це не дуже мене засмутило, оскільки не так часто трапляються такі запчастини в новому стані. Не покладаючи великих надій я все ж таки пішов у гараж приміряти обновку. Знявши свій значок побачив на ньому номер 124.
Почав зʼясовувати чим він відрізняється від того що було придбано. Як виявилося вони майже однакові за вийнятком діаметра верхньої частини яка вставляється в решітку радіатора і в яку, в свою чергу вставляється сама зірка (решітка w123 значно більша за решітку w201) все інше ідентичне.
Звісно можна було б також його продати але враховуючи сумний стан мого значка, було вирішено розібрати обидва і зробити з двох один майже новий, не рахуючи одного елемента, хай пробачать мене власники 123-х. Розбираються вони дуже легко і дуже швидко, головне не згубити пружинки та їх фіксатори, які розлітаються в різні сторони під час розбирання. А от скласти все до купи виявилось не так і легко. С першого разу не вийшло, чесно кажучи не вийшло і з десятого і я залишив цю справу того дня, навіть думав взяти його з собою на роботу, щоб колега допоміг, бо стискати пружини і вставляти фіксатори самому було дуже важко, особливо враховуючи малі розміри конструкції. Але так тільки здавалося і на наступний день заспокоївшись, добре все обміркувавши як правильно організувати місце збирання таким чином, щоб був правильний упор для стискання пружин, все зібралось с першого разу і за пʼять хвилин.
Звісно можна було б не втрачати гроші, сили та час на таку дрібницю, на швидкість не впливає, особливо якщо авто більше зберігається в гаражі ніж їздить але як то кажуть «нема межі досконалості», хоча з іншого боку ще кажуть «що за надто то не здраво»🤔
Вчора от 200 вальнув, і знову штерна мого загнуло вітром )))