Mazda MX-5/Miata (ND) (Miot)

Вже в Клапейді

Я їжджу на Jeep Cherokee (KL), MG Marvel R, Mazda MX-5/Miata (ND)
Харків, Україна

Всім привіт!


Минулого тижня авто вже було в Клапейді.


Тому ділюсь ще парочкою фото з порту




















Наче картина не дуже погана, чекаю цього тижня вже в Харкові.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 22 червня 12:59
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.