Dodge Journey (Бегемот)

Сабвуфер підключено

Я їжджу на Dodge Journey
Київ, Україна

Нарешті дійшли руки до підключення саба. Про що писав раніше.

Вібра і саб

Було придбадо підсилювач для цього діла.


Gta 275


Для підключення придбав бюджетний комплект.


Сказати що я його рекомендую я не можу. Ліпше візьміть щось дорожче. Хоча свою функцію він виконує.


Далі все просто. Розібрав багажник. Зняв обшивку. Перепаяв розєм для підключення до саба,припаявши 4 аудіокабеля та протягнув їх до місця установки під водійським кріслом.


Штатний розєм підключеня саба.


Звичайний провід з епіка. Замотав все в стрічку


Всі провода замотані в тряпчану стрічку або одягнені в гофру.

Доречі сподобалась гофра з аврори.


Ось її назва. Гофра легка в монтажі та гнучка.


Провода всі вивів під водійським сидінням через штатний отвір в ковроліні.



Окремо пару слів про протяжку дроту в підкапотний простір. Все дуже просто. З правої сторони від педалі і над розємом є прихована шумкою заглушка.


З салону



З підкапотки


Вона легко демонтується для протяжки через неї кабеля живлення та так же легко ставиться назад на своє місце.


Тягнемо плюсовий до клеми акума.


Провід вивів з запасом на всяк випадок.


Мінус кидаємо на кузов. Під сидінням є зручне місце.




Далі підключаємось до магнітоли на відповідний розєм саба. Залений тюльпан. 



Для підключення придбав У розгалуджувач.





Підключив все відповідно до схеми.


По ходу справи виготовив ще заглушку за педальним вузлом,так як стара розсипалась.


Старий паралон+вібра 3мм+войлок.


Ще одне рішення це закрити отвір між простором за крилом та сабом.


Підійшла губка для миття авто))


Ще підсилив фільнку на якій кріпиться саб. Накатав на неї добряче вібри з обох сторін щоб не вібрувала,бо при перших тестах її тріпало як ганчірку і вона видавала противний звук.

Додатково всі кріплення саба проклеїв віброю в 4 точках.

Отже саб на місці. Усілок під сидінням.

Все охайно та з мінімальним колхозінгом. Куди ж без нього)




Залишилось тільки налаштувати.

Результатом задоволений.


Проект закінчено.

Але є ще пару компонентів які було б логічно замінити.

Це стосується аля твітерів в торпеді,хоча насправді вони середньочастотники.

Але то згодом.


Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#subwoofer , ##сабвуфер , #Dodge Journey , #Dodge
Опубліковано: 22 червня 11:15
4 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Dodge Journey
Наконец-то добрался. Красава. Как всегда информативно
сьогодні о 11:51
Я їжджу на Opel Vivaro (1G)
👍 толково. твиттери в торпедо можу порекомендовать ось такі. Як ВЧ/СЧ гарний варіант
22 червня 12:29
Автор Я їжджу на Dodge Journey
AA-Tech
👍 толково. твиттери в торпедо можу порекомендовать ось такі. Як ВЧ/СЧ гарний варіант
AA-Tech, по штату стоять 3.5 дюйма. Ці якого розміру будуть?
22 червня 13:08
Я їжджу на Opel Vivaro (1G)
Ostap
AA-Tech, по штату стоять 3.5 дюйма. Ці якого розміру будуть?
Ostap, зовнішній діаметр 96мм, монтажний діаметр 75мм, глибина встановлення не менше 45 мм
1
22 червня 13:19