Нарешті дійшли руки до підключення саба. Про що писав раніше.
Було придбадо підсилювач для цього діла.
Для підключення придбав бюджетний комплект.

Далі все просто. Розібрав багажник. Зняв обшивку. Перепаяв розєм для підключення до саба,припаявши 4 аудіокабеля та протягнув їх до місця установки під водійським кріслом.


Всі провода замотані в тряпчану стрічку або одягнені в гофру.
Доречі сподобалась гофра з аврори.

Провода всі вивів під водійським сидінням через штатний отвір в ковроліні.
Окремо пару слів про протяжку дроту в підкапотний простір. Все дуже просто. З правої сторони від педалі і над розємом є прихована шумкою заглушка.
Вона легко демонтується для протяжки через неї кабеля живлення та так же легко ставиться назад на своє місце.
Тягнемо плюсовий до клеми акума.

Мінус кидаємо на кузов. Під сидінням є зручне місце.
Далі підключаємось до магнітоли на відповідний розєм саба. Залений тюльпан.
Для підключення придбав У розгалуджувач.
Підключив все відповідно до схеми.
По ходу справи виготовив ще заглушку за педальним вузлом,так як стара розсипалась.

Ще одне рішення це закрити отвір між простором за крилом та сабом.

Ще підсилив фільнку на якій кріпиться саб. Накатав на неї добряче вібри з обох сторін щоб не вібрувала,бо при перших тестах її тріпало як ганчірку і вона видавала противний звук.
Додатково всі кріплення саба проклеїв віброю в 4 точках.
Отже саб на місці. Усілок під сидінням.
Все охайно та з мінімальним колхозінгом. Куди ж без нього)
Залишилось тільки налаштувати.
Результатом задоволений.
Проект закінчено.
Але є ще пару компонентів які було б логічно замінити.
Це стосується аля твітерів в торпеді,хоча насправді вони середньочастотники.
Але то згодом.
1