Volkswagen Touran (1G) (2-литровая Толстая Пуля)

please help

Я їжджу на Volkswagen Touran (1G)
Львів, Україна


Добрий день, спільното! 

Володію офіційним Тураном з 2012 року. За час володіння в авто було внесено багато покращень, з урахуванням поточної електроніки, заліза та рентабельності. Зокрема відкриті всі приховані функції платформи PQ35, які підтримуються авто. Машинкою в цілому задоволений і альтернативи поки не бачу. Проте, через наявність службового авто зараз використовую мало.

Останнім часом зауважив, що ряд покращень перестали працювати. Зокрема інтервал ТО знову відображається в 15000 км ( тобто за замовчуванням), а не 10, як було колись налаштовано, дотирання крапль двірниками не працює, асистент втоми також втомився.... Напевно є ще налаштування, які "злетіли". Серед можливих причин вважаю розряд акумулятора авто, який відбувся під час  виїзду дружини за межі України на початку війни. 

"Васі" або Одіса я не маю.  Тож буду вдячний за допомогу в поновлені "галочок" в кодуваннях бітів і байтів не за всі гроші світу. Територіально Львів та область. Як-  описано в БЖ, проте хто має "Васю" про приховані функції знає все...

Наперед вдячний.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#туран електроніка
Пробіг 144000 км.
Опубліковано: 22 червня 09:24
4 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Доброго дня. Якісний адаптер ELM і зламана програма Carista все це роблять з телефона і дуже легко.
23 червня 07:40
Автор Я їжджу на Volkswagen Touran (1G)
TopmelAlex
Доброго дня. Якісний адаптер ELM і зламана програма Carista все це роблять з телефона і дуже легко.
TopmelAlex, Вітаю. Маю ELM, але під карсканер. І що більшість ( а не все) можна зробити з телефона, також знаю. Проте вчитися на поточній машині вже не доцільно. Тому хочу скористатися послугами тих, для кого це відпрацьована буденність. Допоможете?
23 червня 10:49
Я їжджу на Mazda CX-9 (1G)
Походу до заводських скинуло. Чув, що за 40€ можна прикупити приблуду для програмування, можна буде собі самому налаштовувати. Але то вже таке, іноді краще заплатити, щоб хтось зробив.
1
22 червня 09:35