Volkswagen Golf Mk3 (Рататуй)

Стенс що? Стенс Хіііііл ,чи як від моря в гори потрапив

Я їжджу на Volkswagen Golf Mk3
Одеса, Україна

Усім хелоу !)

Так як мої друзі були учасниками автофесту Стенс Хіл, а я хотів побачити все вживу ,домовились їхати разом.

Стартував з Одеси до Уманя ,а далі вже колоною поїхали на Яремче .


В цілому дорога гарна ,багато місць з знижуванням швидкості по знаках.


Це для мене перша поїздка на таку велику відстань.

Сумарно наїздив 1818 км ~ 

Розход дизеля ,з кондиціонером ,і іноді вище крейсерської швидкості був 6-6,2л на 100км 

Економно ? Так 

Заправлявся на різних заправках ,в Одесі лише Укрнафтою заливаюсь, в дорозі вже був ВоГ перед Яремче ,а потім Окко - різницю по розходу палива незамітив .

Усю дорогу спостерігав ці чудові "жопки"


Жопкиии

@Klewa89  @Gurro та @kanjo ,@red_35i


По дорозі ,крутив головою у різні боки ,бо дуже гарно .

Вся поїздка зайняла 6 днів ,2 з котрих фестиваль ,2 дорога ,1 день відпочинку та 1 день круїзу .




І обов'язково помити перед круїзом


Сам фест був дуже цікавий ,багато гарних автівок ,цікавих рішень які дійсно надихають ,велика подяка організаторам за такий двіж,також дуже гарна локація як для туриста типу мене)

Також було багато номінацій і топові призи ,наприклад-50% на комплект дисків лінійки Ротіформ 🤯💥


Смаколиком усього цього став у понеділок круїз .

Їхали ми з Яремче колоною до Ворохти ,через переїзд - одна з великих перешкод на дорозі ,яка відсіяла багато автівок.

Тут тре поругати лише Залізницю, що ніхто не ремонтує той переїзд,навіть на стандартній машині можна вцепити дном рельси - абсурд.


Очікування


І ось ми вже на місці у Ворохті


Корадко

З парковки фото

Загальний план


Далі була поїздка у Верховину на обід ,а після ми вже окремо з хлопцями їздили до Буковеля 


Фоточка з колесом


Також дуже сподобалось їхати гірськими дорогами,та наблюдати реально класні низькі проекти 



Поїздка залишила багато ємоції ,класна компанія, класне місце,топовий івент ,автівки які надійно доїхали у обидві боки,тому вважаю це успіх.


Червона кора отримала нагороду Best Wheels 

А червоний Сівік топ Jdm 

Тому поїхали не з порожніми руками 🤭


І я там був і мед пиво пив ,та по вусах текло ...😁


Їхав я як глядач, але є все більше і більше мотиваціі ,наступного року їхати як учасник з гарно зробленим авто ,але все потрохи)




Усім дякую за увагу!)

Стенс Хііііл!

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
##stancehill
Ціна питання 13500 UAH,
Опубліковано: 22 червня 00:32
Подія: 13 червня 12:04
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.