Усім хелоу !)
Так як мої друзі були учасниками автофесту Стенс Хіл, а я хотів побачити все вживу ,домовились їхати разом.
Стартував з Одеси до Уманя ,а далі вже колоною поїхали на Яремче .
В цілому дорога гарна ,багато місць з знижуванням швидкості по знаках.
Це для мене перша поїздка на таку велику відстань.
Сумарно наїздив 1818 км ~
Розход дизеля ,з кондиціонером ,і іноді вище крейсерської швидкості був 6-6,2л на 100км
Економно ? Так
Заправлявся на різних заправках ,в Одесі лише Укрнафтою заливаюсь, в дорозі вже був ВоГ перед Яремче ,а потім Окко - різницю по розходу палива незамітив .
Усю дорогу спостерігав ці чудові "жопки"
@Klewa89 @Gurro та @kanjo ,@red_35i
По дорозі ,крутив головою у різні боки ,бо дуже гарно .
Вся поїздка зайняла 6 днів ,2 з котрих фестиваль ,2 дорога ,1 день відпочинку та 1 день круїзу .

Сам фест був дуже цікавий ,багато гарних автівок ,цікавих рішень які дійсно надихають ,велика подяка організаторам за такий двіж,також дуже гарна локація як для туриста типу мене)
Також було багато номінацій і топові призи ,наприклад-50% на комплект дисків лінійки Ротіформ 🤯💥
Смаколиком усього цього став у понеділок круїз .
Їхали ми з Яремче колоною до Ворохти ,через переїзд - одна з великих перешкод на дорозі ,яка відсіяла багато автівок.
Тут тре поругати лише Залізницю, що ніхто не ремонтує той переїзд,навіть на стандартній машині можна вцепити дном рельси - абсурд.
І ось ми вже на місці у Ворохті
З парковки фото
Далі була поїздка у Верховину на обід ,а після ми вже окремо з хлопцями їздили до Буковеля
Також дуже сподобалось їхати гірськими дорогами,та наблюдати реально класні низькі проекти
Поїздка залишила багато ємоції ,класна компанія, класне місце,топовий івент ,автівки які надійно доїхали у обидві боки,тому вважаю це успіх.
Червона кора отримала нагороду Best Wheels
А червоний Сівік топ Jdm
Тому поїхали не з порожніми руками 🤭
І я там був і мед пиво пив ,та по вусах текло ...😁
Їхав я як глядач, але є все більше і більше мотиваціі ,наступного року їхати як учасник з гарно зробленим авто ,але все потрохи)
Усім дякую за увагу!)
Стенс Хііііл!