Всім привіт, вирішив зайнятись трішки машиною, в планах зробити наступне
-Хімчистка салону✅
-Косметичне полірування та воскування кузова
-Перетонувати всі вікна окрім лобового
-Поставили лед лампи в ближнє, дальнє та туманки
-Купити диски
Сьогодні про перший пункт, демонтував чохли, було дуже багато пилу і бруду під ними, вимив всі карти, екстрактором почистив сидіння, вимив весь пластик. Хімію використовував Koch Chemie Pol Star 1:10, Koch Chemie MZR 1:8 та Plak Vinner 1:10.
MZR використовував для хімчистки, Pol Star для промивки сидінь і захистку та для пластику, там де Pol Star не справлявся і треба було щось сильніше використовував Plak Vinnet.
Виставив водійське сидіння. Також додатково замінив кнопку аварійки, так як вона перестала працювати.