ᅠВже давно розчаровувала якість підсвітки заднього ходу, в темряві нічого не було видно в дзеркала. Рятувало тільки те, що вмикав аварійку, яка хоч якось підсвічувала коли блимала 😄 Стимулом до вирішення проблеми стала помилка лампи на панелі приладів і повідомлення перевірити лампу заднього ходу. Але коли розібрав, вона виявилась цілою і живлення на патроні було. Просто зібрав назад і все знову запрацювало, а помилка зникла 🪄 Проте все ж замовив собі LED лампи, щоб спробувати вирішити проблему поганого підсвічування, результат вразив.

