Гарного дня всім. Довго розглядав варіанти заміни правого "куцого" дзеркала на повнорозмірне. Праве від "Британця" досить рідкий варіант лише одного разу трапилось на очі в оголошеннях, і то вже було продане. Є ще варіант від турки але там по висоті трохи приколи з накладкою. Коротше замовив готове від ALKAR.
І ще замовив накладку на ліве, щоб пофарбувати їх у парі.
Якість конструкції дзеркала від ALKAR на трієчку довелося допрацювати. А саме "дрожання" пластикового тримача, на нерівностях і ямках дзеркальний вкладиш дрожав, не сильно, але мене це підбішивало.
Поїздив так день, і на розбірці замовив алюмінієві внутроші оригінального "куцого дзеркала" (рідне зняв і поклав на зберігання його в розхід незахотів пускати). Потім трохи роботи болгаркою та гравером і пару десятків грам двокомпонентної епоксидки вирішили проблему дрижання повністю.
Доречі мехінізм регулювання поставив оригінальний, від алкар йде без резинового пильовика, і моторчики я думаю довго так не протягнуть.
Тепер повноцінне пасажирське дзеркало в, яке видно більше, і рівно з таким самим наближенням, як і у водійського.